گلایه دانشجویان دانشگاه آزاد البرز از رئیس دانشگاه ، جلسه با برهانی فر بدون حضور او برگزار گردید

به گزارش وبلاگ ماشین، تشست صمیمی تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد البرز با رئیس این دانشگاه برگزار گردید؛ اما برهانی فر از دانشجویان خواست تا مشکلاتشان را مکتوب به معاون فرهنگی بدهند و جلسه را ترک کرد!

گلایه دانشجویان دانشگاه آزاد البرز از رئیس دانشگاه ، جلسه با برهانی فر بدون حضور او برگزار گردید

به گزارش خبرنگار استان های وبلاگ ماشین، نشست صمیمی تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد البرز با رئیس دانشگاه، بدون حضور رئیس دانشگاه برگزار گردید!

دعوت از رئیس دانشگاه برای حضور در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی از چند روز قبل اجرا شده بود و دانشجویان می گویند روز قبل از دفتر برهانی فر به نمایندگان تشکل ها تماس گرفتند و اعلام کردند که این جلسه برگزار می گردد و آقای رئیس هم حضور دارد، اما برهانی فر تنها چند دقیقه در این جلسه نشست و بدون شنیدن حرف دانشجویان و با گفتن این جمله که جایی دیگر جلسه دارم نشست با دانشجویان را ترک کرد. دانشجویان دانشگاه آزاد البرز در لیست حاضران این جلسه نام رئیس دانشگاه را به عنوان غایب ثبت کردند.

برهانی فر از دانشجویان خواسته است تا درخواست های خود را مکتوب نموده و به معاون وی که در جلسه حضور داشت، ارائه دهند تا در فرصت مقتضی به آن رسیدگی گردد. دانشجویان می گویند که در پی تعامل و مصاحبه با رئیس دانشگاه بودند وگرنه تا به امروز درخواست هایشان را بار ها به دفتر او ارسال نموده اند؛ هرچند به نامه های دعوت از برهانی فر در جمع دانشجویان تا به امروز بار ها مورد بی اعتنایی او و مسئولان دفترش قرار گرفته است.

دانشجویان دانشگاه آزاد البرز در این نشست و در غیاب رئیس دانشگاه، گلایه های خود را مطرح کردند؛ چرا در جلسات شورای فرهنگی دانشگاه نماینده دانشجویان حضور ندارد؛ چرا در 6 ماه گذشته تنها دو جلسه شورای فرهنگی تشکیل شده درحالیکه طبق قانون در 2 هفته یکبار باید این جلسات برگزار شوند؟ چرا درخواست دانشجویان برای برگزاری برنامه یک روز پس از تاریخ مورد درخواست آنان، پاسخ داده می گردد؟ چرا رئیس دانشگاه نماینده تشکل های دانشجویی را نمی شناسد و با آنان تعاملی ندارد؟

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل این دانشگاه، در اعتراض به عدم حضور برهانی فر در جلسه ای که با هماهنگی دفتر او برگزار گردیده بود، جلسه را ترک کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گلایه دانشجویان دانشگاه آزاد البرز از رئیس دانشگاه ، جلسه با برهانی فر بدون حضور او برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه دانشجویان دانشگاه آزاد البرز از رئیس دانشگاه ، جلسه با برهانی فر بدون حضور او برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید