چگونه برترین اتاق هتل را بگیرید؟

به گزارش وبلاگ ماشین، برترین اتاق هتل را به سلیقه خود انتخاب کنید

از مسئولان هتل بپرسید که آیا هتل در حال نو سازی است یا این که مناطقی وجود دارند که به تازگی نو سازی شده باشند یا خیر. معمولا این فعالیت ها (نوسازی) به صورت بخش به بخش و یا طبقه به طبقه انجام می شوند. بهتر است که از طبقات یا منطقه هایی که در مجاورت بخش های در حال نوسازی هستند، دور باشید. با این وجود گرفتن اتاق در بخش های بازسازی شده هتل می تواند بوی بهتر، تمیزی بیشتر و حتی حوله و رو تختی های نو را برای شما به ارمغان بیاورد.

چگونه برترین اتاق هتل را بگیرید؟

از مسئولان هتل بپرسید که آیا اتاق شما پرده های ضخیم نورگیر دارد یا خیر. این پرده ها می توانند در هر ساعتی از روز از ورود نور به اتاق جلوگیری نمایند و مسلما برای داشتن یک خواب راحت به آن ها احتیاج خواهید داشت.

اگر دخانیات مصرف نمی کنید، حتما در اتاق هایی که در آن ها سیگار کشیدن ممنوع است اقامت کنید. بوی سیگار در فضای اتاق باقی می ماند و احساس آرامش شما (چه در خواب و چه در بیداری) به واسطه این بوی کهنه از بین خواهد رفت.

اگر از کمر درد و یا گردن درد رنج می برید، از مسئولان هتل گزینه های مختلف بالش بخواهید. بالش ها را امتحان نموده و ببینید که چه سطحی از نرمی و سفتی در دسترس است. معمولا هتل ها بالش های بهتر و اندکی سفت تر (بالش هایی که هنوز خیلی شل نشده اند) را در کمدها و یا انبارهای موجود در بخش پذیرش نگه می دارند. درصورتی که آن ها گزینه مورد احتیاج شما را ارائه نمی نمایند نیز می توانید بالش موردعلاقه خود را از خانه به همراه خود به هتل ببرید.

در صورتی که با یکی از دوستان خود سفر می کنید، سعی کنید اتاق دو تخته بگیرید و از تخت های دو نفره پرهیز کنید. مسلما تنها خوابیدن می تواند بسیار آرامش بخش تر از چرت زدن در کنار کسی باشد که به خوابیدن در کنار او عادت ننموده اید.

پنج کاری که باید در هتل ها انجام بدهید

تجهیزات مورداحتیاج برای اقامت خود را به همراه داشته باشید

  • یک گوش گیر به همراه داشته باشید. درست است که این گوش گیرها معمولا اصلا راحت نیستند ولی به یاد داشته باشید که حتی فرو کردن یک تکه پنبه به داخل گوش شما می تواند به مراتب کمتر از بی خوابی شبانه براثر سروصدا، عذاب آور باشد.
  • با خودتان چشم بندهای خواب شبانه ببرید. این چشم بندها همان کاری را برای چشمان شما انجام می دهند که گوش گیر برای گوشتان انجام داده است. این چشم بندها به خصوص برای اتاق هایی که پرده های ضخیم ندارند، بسیار مفید و مهم خواهند بود.
  • با خودتان ملحفه ببرید. اگر جای کافی در چمدان شما وجود دارد، ست ملحفه خود را به همراه ببرید زیرا شما به بو و جنس آن ها عادت دارید و این امر می تواند به بهتر خوابیدن شما یاری کند. این امر به خصوص برای کسانی که پوست های حساس دارند، مفید خواهد بود زیرا دیگر لازم نیست تا نگران سفیدنماینده ها و پودرهای رخت شویی مورد استفاده در هتل ها باشند.
  • حداقل سعی کنید که روبالشی خود را به همراه داشته باشید. اگر به همراه بردن یک ست کامل ملحفه و روبالشی برای شما ممکن نیست، تنها روبالشی را از خانه به همراه خود ببرید و از حس ایجاد شده به واسطه شکل گیری آن بر اساس شرایط همیشگی سر شما و بعلاوه بوی آشنای آن لذت ببرید.
  • در محیط اتاق خود از اسپری خوش بو نماینده بهره ببرید. مواد شیمیایی به کار رفته برای تمیز کردن اتاق ها و رختخواب های هتل ها می توانند کمی بیش از مقدار بر بوهای دیگر محیط غلبه نمایند. با یک یا دو بار اعمال اسپری های ویژه خوش بو نماینده رخت خواب می توانید بوی موردنظر خود را به محیط بدهید. (عطر اسطوخودوس، یک پیشنهاد خوب است زیرا حس آرامش بخش آن بسیار مشهور بوده و بسته های آن در ابعاد سفری نیز در سایت هایی مانند آمازون برای فروش وجود دارد)
منبع: الی گشت

به "چگونه برترین اتاق هتل را بگیرید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه برترین اتاق هتل را بگیرید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید