پرسپولیس باید مثل استقلال گردد، گل نزدن علیپور تقصیر خودش نیست!

به گزارش وبلاگ ماشین، ناصر ابراهیمی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد عملکرد پرسپولیس در هفته های گذشته گفت: روند پیشرفت پرسپولیس را می توان در بازی اخیر این تیم مقابل پیکان دید اما این تیم همچنان مسائل جدی در بخش تهاجمی دارد.

پرسپولیس باید مثل استقلال گردد، گل نزدن علیپور تقصیر خودش نیست!

مربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران اضافه نمود: خط میانی و حمله پرسپولیس هنوز هماهنگ نیستند. علی علیپور همان بازیکن سال های قبل است که آقای گل پرسپولیس شده بود. اما هافبک ها در فصل جاری او را تغذیه نمی نمایند. هیچ یک از بازیکنان نیز مشکل ندارند بلکه این تیم دچار تغییر شیوه بازی شده است. به نظرم تاکتیک و استراتژی پرسپولیس یکی از دلایل اصلی افت مهاجمان تیم است.

وی درباره تعداد پاس های بالای هافبک های پرسپولیس در میانه میدان نیز تاکید نمود: این تیم به هیچ وجه دوست ندارد سانتر از جناحین انجام دهد. این در حالی است که اکثر تیم های لیگ فزونی تمرکز دفاعی خود را در میانه گذاشته اند و نوفذ به عمق دفاع آنها سخت تر از همواره شده است.

پیشکسوت سرخپوشان تاکید نمود: در فصل جاری رقابت های لیگ برتر اکثر تیم ها کوشش دارند عمق دفاع خود را ببندند اما پرسپولیس همچنان اصرار دارد از عمق نفوذ کند. در همین بازی با پیکان هم اگر پرسپولیس برد به خاطر تغییر سیستم بازی این تیم بود که توپ را به کناره ها برد و گل پیروزی بخش را به ثمر رساند.

ابراهیمی با این شرح به کالدرون توصیه کرد تا تاکتیک تیمی پرسپولیس را تغییر دهد. وی در این باره افزود: من معتقدم پرسپولیس هم باید شبیه به استقلال تهران دفاع کند. این تیم می تواند با سه دفاع به مصاف حریفان برود تا بازیکنان کناری، آزادانه تر بازی نمایند و به گل برسند.

کارشناس فوتبال ایران اضافه نمود: سید جلال حسینی بازیکن کاملی است که می تواند با قدرت بالای رهبری و دفاعی اش به پرسپولیس یاری کند. این تیم ابزار لازم را برای بازی با سه دفاع دارد تا عمق خود را نفوذناپذیر کند.

وی در مورد بازی پیش روی پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر یادآور شد: من واقعا درک نمی کنم چرا از فوتبال بوشهر حمایت نمی نمایند. تجربه کار کردن در این شهر را دارم. آنها طرفداران عاشقی دارند که باید به فکرشان بود. متاسفانه انتخاب های خوبی برای جذب بازیکن صورت نگرفته است و فکر نمی کنم پرسپولیس برای پیروزی مقابل این تیم کار خیلی سختی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس باید مثل استقلال گردد، گل نزدن علیپور تقصیر خودش نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس باید مثل استقلال گردد، گل نزدن علیپور تقصیر خودش نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید