فتح الله زاده: تمام تلاش باشگاه، برگرداندن استراماچونی است، با مجیدی مذاکره کرده بودیم

به گزارش وبلاگ ماشین، عضو هیات مدیره استقلال می گوید که باشگاه همچنان در تلاش است که استراماچونی به ایران برگردد.

فتح الله زاده: تمام تلاش باشگاه، برگرداندن استراماچونی است، با مجیدی مذاکره کرده بودیم

به گزارش وبلاگ ماشین، علی فتح الله زاده، عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین شرایط نیمکت این تیم اظهار کرد: من قبلا اعلام کردم که به خاطر مشکلاتی که وجود دارد از جمع دوستان جدا شده ام. این وضع ادامه دارد تا به یک جمع بندی برسیم. با این حال تا جایی که مطلع بودم، ما چند گزینه داشتیم که در صورت نیامدن استراماچونی از آن ها استفاده کنیم که یکی از آن ها آقای فرهاد مجیدی بود. امروز مطلع شدیم که او گفته که نمی تواند این کار را انجام بدهند. به همین دلیل دوستان در زمینه های دیگر در حال فعالیت هستند که اگر آقای استراماچونی نیامد، یک مربی ایرانی انتخاب کند.

او در پاسخ به این سوال که پس آیا باشگاه همچنان در تلاش است که استراماچونی را برگرداند، گفت: هیات مدیره تمام تلاشش را می کند که آقای استراماچونی برشود. آن ها تمام تلاششان را می کنند و تمام پیغام ها را رصد می کند تا به یک راهکار برسند. باید توجه داشته باشیم که تا سه، چهار روز دیگر لیست استقلال را به AFC اعلام شود وگرنه از مسابقات آسیایی حذف می شویم. از طرفی زمان تمرینات و جابجایی در حال گذشتن است. در این شرایبط تصمیمیگیری سخت شده ولی امیدوارم کار به سمتی برود که هواداران به خواسته شان برسند.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با مجیدی مذاکره شده بوده یا تنها برای او پیغام فرستاده شده بود، بیان نمود: من تا سه، چهار روز قبل می دانم که با چند گزینه که یکی از آن ها مجیدی بود، صحبت شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فتح الله زاده: تمام تلاش باشگاه، برگرداندن استراماچونی است، با مجیدی مذاکره کرده بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: تمام تلاش باشگاه، برگرداندن استراماچونی است، با مجیدی مذاکره کرده بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید