سر بریدن اعضای خانواده یک افسر عراقی توسط داعش در موصل

به گزارش وبلاگ ماشین، یک منبع نظامی در عراق از بریده شدن سر اعضای خانواده یک افسر عراقی به دست نیروهای تروریست داعش در شمال موصل اطلاع داد.

سر بریدن اعضای خانواده یک افسر عراقی توسط داعش در موصل

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، شبت علی، از مسئولان تیپ 16 ارتش عراق گفت: عناصر داعش امروز (دوشنبه) به منزل یک افسر ارتش عراق در روستای السادة (واقع در 30 کیلومتری شمال موصل) یورش بردند و سر پدر، مادر و برادر 13 ساله وی را بریدند و سپس به مکانی نامعلوم فرار کردند.

طی ماه سپتامبر این سومین حادثه این چنینی است که اتفاق افتاده، چراکه پیشتر اعضای داعش به سه منزل متعلق به نیروهای ارتش و پلیس یورش بردند و سر اعضای خانواده آنها را در مناطق اطراف شهر موصل بریدند.

از سوی دیگر، محمد سمیر، از پلیس استان نینوا توضیح داد: سه تن از نیروهای حشد عشایر در پی انفجار یک بمب در روستای بنکینة در منطقه القراج از توابع شهرستان مخمور (واقع در 50 کیلومتری جنوب شرق موصل) در حین گشت زنی شان به شدت زخمی شدند و نیروهای امنیتی در مکان این حادثه کمین بستند و زخمی شدگان را به بیمارستان منتقل کردند.

مناطق مختلف استان نینوا به ویژه مناطق نزدیک به مرزهای سوریه در شمال غرب این کشور همچنان شاهد فعالیت های گروهک تروریستی داعش است که علیه نیروهای امنیتی و غیرنظامیان عملیات تروریستی انجام می دهند و ده ها خانواده عراقی مجبور شده اند به سمت شهر موصل بروند.

منبع: عصر ایران

به "سر بریدن اعضای خانواده یک افسر عراقی توسط داعش در موصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سر بریدن اعضای خانواده یک افسر عراقی توسط داعش در موصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید